Resultat UGP 4

Sandared, 17 oktober 2010 17:12
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Erica Dahlgren1997Simklubben S 0230.761:05.741:42.902:17.37
2Hanna Erléus1997Simklubben S 0232.441:09.241:46.952:22.86
3Astrid Johansson1997Simklubben S 0234.081:10.721:47.712:24.15
4Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim34.221:11.681:50.462:29.27
5Amanda Platenik1998Simklubben 197034.571:13.381:53.162:31.54
6Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap36.591:17.692:00.172:38.15
7Matilda Larm1999Simklubben Götene37.421:18.912:01.842:39.48
8Olivia Utter1998Varberg-Falkenberg Sim37.261:20.702:04.412:46.18
9Sophie Antonsson1997Simklubben S 0238.941:22.902:07.462:49.61
10Hanna Thomas1997Simklubben Elfsborg38.631:22.182:08.082:50.47
11Benedicte Balslev1997Varberg-Falkenberg Sim39.341:23.862:08.832:52.27
12Ella Fagerström1998Simklubben S 0240.331:25.782:12.162:52.47
13Matilda Holström1998Simklubben Elfsborg41.801:28.512:16.213:00.50
14Emma Dubo1999Simklubben Elfsborg42.791:31.172:19.333:05.85
15Hanna Gebart2000Simklubben S 0243.591:33.122:25.013:13.30
16Olivia Holm2000Simklubben Götene42.031:34.322:26.643:17.54
17Emma Helgesson1997Simklubben Elfsborg47.971:41.072:32.893:22.32
18Elin Andersson1999Simklubben Götene44.941:37.722:32.903:23.65
19Malin Kaldrup2000Simklubben S 0245.411:39.232:32.043:24.79
20Vendela Borg1998Simklubben Götene50.181:51.282:56.943:54.93
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Julia Bellvik1996Simklubben S 0231.351:05.661:42.192:17.41
2Lina Berg1996Simklubben S 0232.911:09.181:47.202:25.25
3Angelica Yngvesson1996Simklubben Elfsborg33.151:10.301:49.222:28.24
4Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim34.381:13.211:54.062:31.65
5Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg Sim36.861:17.562:00.232:40.62
6Madeleine Bergqvist1996Simklubben 197040.531:26.422:11.172:53.94
7Linneá Hagborg1996Simklubben 197040.101:26.412:13.312:58.26
-Elisabeth Krische1996Simklubben 1970DSQ
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Elin Kvarnemar1995Varberg-Falkenberg Sim32.361:07.591:42.892:16.39
2Tilde Lundmark1995Simklubben S 0232.231:07.181:42.432:16.93
3Natalie Ylitalo1995Simklubben S 0232.671:09.371:47.722:25.71
Gren 1, 200m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Ebba Hellström1992Simklubben S 0231.141:04.181:37.712:11.13
2Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene30.581:05.051:40.352:15.49
3Karin Jarenfors1993Simklubben S 0232.011:07.231:45.042:23.45
4Hanna Schariot1993Simklubben S 0234.601:12.731:52.492:31.43
5Pernilla Lindberg1994Simklubben S 0236.491:16.661:57.262:38.51
6Linnéa Rölander1994Simklubben 197037.991:20.452:02.982:43.91
-Rebecka Bengtsson1994Varberg-Falkenberg SimDNS
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1William Reinholdsson1997Simklubben Elfsborg36.021:19.69
2Erik Larm1997Simklubben Götene41.091:31.57
3Victor Engqvist1997Simklubben Götene40.101:34.16
4Jesper Björkman1997Simklubben Götene40.511:36.86
5Anton Lornell1998Simklubben Elfsborg46.001:42.68
6Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene42.481:44.42
7William W Holappa1999Simklubben Elfsborg51.111:46.79
8Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap49.301:50.31
9Felix Hellqvist1998Simklubben Elfsborg50.141:51.22
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Elias Gausel1996Simklubben S 0232.941:11.89
2Johannes Sköld1996Simklubben S 0233.761:12.17
3Rasmus Källén1996Simklubben 197034.671:16.23
-Casper Eriksson1996Simklubben ElfsborgDSQ
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Alexander Dimcevski1995Simklubben S 0230.731:06.53
2Arwid Anesten1995Simklubben Elfsborg32.831:09.42
3Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap32.891:14.15
4Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap34.901:15.21
5Rasmus Ekelöf1995Varberg-Falkenberg Sim36.081:19.50
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 0229.261:02.13
2Nils Montalva1993Simklubben S 0229.611:03.72
3Martin Janson1994Simklubben S 0229.531:04.16
4Christoffer Källén1993Simklubben 197029.551:05.10
5Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim32.031:09.97
6Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim32.601:10.38
7Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap32.711:13.86
Gren 3, 100m Bröstsim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim40.021:24.32
2Astrid Johansson1997Simklubben S 0241.321:26.71
3Amanda Platenik1998Simklubben 197042.111:29.91
4Sophie Antonsson1997Simklubben S 0245.191:34.86
5Matilda Holström1998Simklubben Elfsborg46.751:37.82
6Benedicte Balslev1997Varberg-Falkenberg Sim45.661:38.94
7Ella Fagerström1998Simklubben S 0249.391:43.30
8Tilda Öman2000Simklubben Elfsborg50.641:44.40
9Olivia Holm2000Simklubben Götene50.411:44.86
10Emma Dubo1999Simklubben Elfsborg51.061:46.50
11Hanna Thomas1997Simklubben Elfsborg51.071:46.88
12Emma Helgesson1997Simklubben Elfsborg54.821:55.12
13Louise Johansson1999Simklubben 197053.401:57.23
14Hanna Gebart2000Simklubben S 0256.101:57.40
15Agnes Hagborg1999Simklubben 197056.401:59.91
16Malin Kaldrup2000Simklubben S 0258.632:03.38
17Tova Olausson2000Simklubben 19701:02.022:08.54
18Emelie Widar1999Simklubben 19701:01.302:11.42
-Elin Andersson1999Simklubben GöteneDSQ
-Vendela Borg1998Simklubben GöteneDSQ
Gren 3, 100m Bröstsim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Lina Berg1996Simklubben S 0239.131:21.66
2Elisabeth Krische1996Simklubben 197040.311:26.88
3Madeleine Bergqvist1996Simklubben 197044.811:35.71
4Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg Sim46.771:38.90
5Linneá Hagborg1996Simklubben 197051.151:48.07
Gren 3, 100m Bröstsim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Klara Simonsson1995Simklubben S 0237.971:19.63
2Elin Kvarnemar1995Varberg-Falkenberg Sim40.711:26.28
3Erica Fluur1995Simklubben 197044.441:32.45
4Marika Holmefalk1995Varberg-Falkenberg Sim44.011:33.84
Gren 3, 100m Bröstsim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Jennifer Karlsson1994Varberg-Falkenberg Sim40.671:25.34
2Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene40.971:25.82
3Karin Kvarfordt1992Varberg-Falkenberg Sim43.131:30.78
4Linnéa Rölander1994Simklubben 197045.391:34.32
5Pernilla Lindberg1994Simklubben S 0247.291:38.48
-Ninni Olsson1992Varberg-Falkenberg SimDNS
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Daniel Sumi1997Simklubben Elfsborg37.381:14.89
2William Reinholdsson1997Simklubben Elfsborg39.361:18.44
3Jesper Böhn1998Simklubben S 0238.421:19.08
4Albin Lundell1997Simklubben Elfsborg39.511:21.47
5Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene39.181:24.03
6Hannes Wirfalk1997Simklubben Elfsborg41.931:25.16
7Anton Lornell1998Simklubben Elfsborg41.631:25.54
8Jesper Björkman1997Simklubben Götene41.751:29.03
9Christian Söderlund1998Simklubben S 0244.801:29.97
10William W Holappa1999Simklubben Elfsborg45.691:31.10
11Elliot Olsson1999Simklubben Elfsborg45.511:31.99
12Noah Griphem1999Simklubben Elfsborg45.171:33.35
13Melker Olsson2000Simklubben Elfsborg47.761:33.86
14Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg46.441:34.72
15Felix Hellqvist1998Simklubben Elfsborg45.901:35.14
16Erik Larm1997Simklubben Götene47.401:35.30
17Anes Cavka1999Simklubben Elfsborg47.831:37.92
18Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap59.781:44.76
19Simon Schariot1998Simklubben S 0254.541:51.96
-Sebastian Johansson1997Simklubben S 02DNS
-Anton Andersson1997Simklubben GöteneDSQ
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Georg Hess1996Simklubben Elfsborg33.361:08.45
2Casper Eriksson1996Simklubben Elfsborg38.021:17.26
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Alexander Dimcevski1995Simklubben S 0231.141:03.33
2Arwid Anesten1995Simklubben Elfsborg32.791:06.94
3Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap36.991:14.71
4Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap36.271:15.81
5Rasmus Ekelöf1995Varberg-Falkenberg Sim37.961:16.94
6Anton Berglund1995Varberg-Falkenberg Sim40.501:26.03
-Nils Runersjö1995Simklubben GöteneDSQ
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 0231.591:03.64
2Hampus Herbertsson1994Simklubben 197031.851:06.14
3Martin Janson1994Simklubben S 0233.541:08.33
4Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim34.251:10.11
Gren 5, 400m Medley Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Hanna Erléus1997Simklubben S 021:21.762:46.904:30.475:46.17
2Matilda Larm1999Simklubben Götene1:38.003:15.895:05.456:31.48
Gren 5, 400m Medley Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Julia Bellvik1996Simklubben S 021:18.332:45.834:22.475:39.81
-Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg SimDSQ
Gren 5, 400m Medley Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Klara Simonsson1995Simklubben S 021:17.162:41.524:13.625:29.98
Gren 5, 400m Medley Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Ebba Hellström1992Simklubben S 021:11.292:28.863:57.645:07.05
2Sofia Svensson1993Simklubben Götene1:11.092:26.473:57.285:09.24
-Ida Laurén1994Varberg-Falkenberg SimDSQ
Gren 6, 800m Frisim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Jesper Böhn1998Simklubben S 021:15.522:37.744:00.905:23.8410:49.17
6:48.208:09.509:32.39
2Victor Engqvist1997Simklubben Götene1:22.962:55.734:28.025:58.2311:50.90
7:28.078:58.0810:26.57
3Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg1:33.793:11.054:50.656:30.0213:02.79
8:12.159:52.5911:26.81
4Anton Andersson1997Simklubben Götene1:37.613:32.755:29.617:22.2914:53.37
9:19.0311:14.4713:05.81
-Sebastian Johansson1997Simklubben S 02DNS
Gren 6, 800m Frisim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Johannes Sköld1996Simklubben S 021:08.212:19.723:31.684:43.819:27.25
5:55.617:07.178:18.55
2Elias Gausel1996Simklubben S 021:09.752:23.063:36.644:52.179:49.95
6:06.817:21.468:36.04
3Rasmus Källén1996Simklubben 19701:10.342:25.813:41.664:57.969:59.61
6:14.337:30.378:46.01
Gren 6, 800m Frisim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Jakob Schariot1995Simklubben S 021:11.142:26.433:42.705:00.6810:09.83
6:17.527:35.828:53.90
2Nils Runersjö1995Simklubben Götene1:22.142:56.634:35.086:16.3712:52.40
7:58.139:38.7411:18.35
Gren 6, 800m Frisim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Nils Montalva1993Simklubben S 021:06.512:16.323:25.934:35.669:16.80
5:46.106:56.808:07.97
2Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim1:06.902:17.783:29.874:42.419:32.60
5:54.927:07.838:20.88
3Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim1:08.052:20.053:32.774:48.159:49.83
6:05.357:21.518:37.20
4Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap1:07.692:23.103:41.545:02.7810:28.63
6:24.767:47.739:09.20
5Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim1:10.172:28.353:49.855:09.2510:32.24
6:31.717:53.189:14.60
6Pontus Johansson1994Simklubben Elfsborg1:16.472:38.454:00.815:23.4810:47.30
6:46.458:09.149:29.42
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Hanna Erléus1997Simklubben S 0236.881:21.662:08.172:50.90
2Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap40.711:31.662:24.163:14.71
3Matilda Larm1999Simklubben Götene46.011:40.072:34.883:27.53
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Klara Simonsson1995Simklubben S 0234.841:14.751:57.322:39.96
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Sofia Svensson1993Simklubben Götene33.631:12.971:54.552:37.72
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Daniel Sumi1997Simklubben Elfsborg31.361:17.632:06.032:41.11
2Albin Lundell1997Simklubben Elfsborg40.861:23.532:15.872:56.86
3Hannes Wirfalk1997Simklubben Elfsborg41.791:27.892:20.123:00.78
4Victor Engqvist1997Simklubben Götene40.111:30.632:26.503:07.63
5Jesper Böhn1998Simklubben S 0246.641:34.702:29.383:09.75
6Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene46.201:31.702:30.443:13.86
7Anton Lornell1998Simklubben Elfsborg43.821:31.862:31.403:15.19
8Erik Larm1997Simklubben Götene43.901:34.392:33.463:15.75
9Elliot Olsson1999Simklubben Elfsborg31.361:39.312:36.353:18.61
10William W Holappa1999Simklubben Elfsborg31.361:17.631:40.723:28.69
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Johannes Sköld1996Simklubben S 0233.211:11.171:54.362:27.83
2Elias Gausel1996Simklubben S 0233.341:12.752:01.412:35.98
3Georg Hess1996Simklubben Elfsborg37.131:15.752:03.222:36.54
4Rasmus Källén1996Simklubben 197035.981:19.372:08.772:43.05
5Casper Eriksson1996Simklubben Elfsborg36.411:19.342:07.482:43.60
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Alexander Dimcevski1995Simklubben S 0230.901:05.991:47.092:21.32
2Arwid Anesten1995Simklubben Elfsborg32.841:10.251:54.802:27.93
3Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap34.381:15.672:03.092:40.84
4Rasmus Ekelöf1995Varberg-Falkenberg Sim35.861:18.032:05.702:42.78
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 0230.291:04.481:44.282:15.71
2Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim35.451:11.701:56.312:29.39
3Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim32.791:12.021:55.832:31.62
4Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap33.121:12.021:55.892:32.58
5Hampus Herbertsson1994Simklubben 197032.181:08.571:57.442:32.74
6Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim35.511:12.822:01.162:36.18
Gren 9, 400m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Erica Dahlgren1997Simklubben S 021:09.522:25.123:41.974:55.86
2Hanna Erléus1997Simklubben S 021:11.682:27.743:44.594:58.56
3Astrid Johansson1997Simklubben S 021:11.472:27.613:43.904:59.23
4Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim1:14.372:33.583:52.735:08.21
5Amanda Platenik1998Simklubben 19701:13.212:36.164:00.875:21.44
6Sophie Antonsson1997Simklubben S 021:52.412:56.894:26.355:55.09
7Linnéa Fahlberg1998Simklubben Elfsborg1:51.892:55.534:28.816:02.06
8Ella Fagerström1998Simklubben S 021:52.172:59.274:33.636:03.28
9Hanna Thomas1997Simklubben Elfsborg1:25.163:00.354:34.896:07.99
10Emma Helgesson1997Simklubben Elfsborg1:42.333:30.205:15.996:57.55
Gren 9, 400m Frisim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Julia Bellvik1996Simklubben S 021:08.722:23.043:37.564:49.26
2Lina Berg1996Simklubben S 021:12.122:28.503:45.995:03.55
3Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim1:12.532:29.823:48.305:10.67
4Madeleine Bergqvist1996Simklubben 19701:52.653:01.594:38.176:15.54
Gren 9, 400m Frisim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Tilde Lundmark1995Simklubben S 021:08.472:21.613:34.834:47.14
2Natalie Ylitalo1995Simklubben S 021:12.922:30.343:48.265:04.97
3Marika Holmefalk1995Varberg-Falkenberg Sim1:19.272:50.494:22.475:50.53
Gren 9, 400m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Ebba Hellström1992Simklubben S 021:07.702:17.133:26.144:33.94
2Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene1:08.782:21.483:35.524:50.43
3Karin Jarenfors1993Simklubben S 021:11.202:27.393:44.725:01.52
4Ida Laurén1994Varberg-Falkenberg Sim1:09.602:27.703:48.025:05.58
5Pernilla Lindberg1994Simklubben S 021:14.842:33.013:51.625:10.47
6Karin Kvarfordt1992Varberg-Falkenberg Sim1:13.632:33.993:54.675:13.89
7Linnéa Rölander1994Simklubben 19701:21.552:51.844:22.135:49.41
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1William Reinholdsson1997Simklubben Elfsborg38.331:21.692:06.772:50.22
2Jesper Björkman1997Simklubben Götene39.861:27.602:19.873:09.56
3Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap48.761:45.132:42.213:37.95
4Noah Griphem1999Simklubben Elfsborg47.641:47.572:45.133:42.06
5Anton Andersson1997Simklubben Götene47.641:47.522:47.863:44.92
6Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg53.391:53.272:52.713:50.56
7Mikolaj Cuszynski-Kruk1998Simklubben S 0247.641:52.132:53.443:53.51
8Simon Kivistö1998Simklubben 197047.641:55.912:56.293:54.64
9Anes Cavka1999Simklubben Elfsborg47.641:57.373:01.414:02.11
10Simon Schariot1998Simklubben S 0254.542:01.793:11.014:17.83
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Sebastian Engfors-Nyqvist1996Simklubben Elfsborg38.201:21.732:06.592:50.97
2Johannes Sköld1996Simklubben S 0239.691:24.182:08.632:51.57
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap35.051:14.501:55.802:36.28
2Alexander Dimcevski1995Simklubben S 0236.641:17.691:59.092:40.07
3Emil Hammarlund1995Simklubben Elfsborg40.291:27.402:15.253:02.30
-Nils Runersjö1995Simklubben GöteneDSQ
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Oscar Pettersson1994Simklubben S 0236.941:18.482:00.512:41.93
2Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim37.471:21.042:06.232:50.17
Gren 11, 200m Ryggsim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Astrid Johansson1997Simklubben S 0238.921:20.572:03.242:43.90
2Erica Dahlgren1997Simklubben S 0239.881:24.582:09.122:51.02
3Olivia Utter1998Varberg-Falkenberg Sim39.491:22.822:07.952:52.85
4Matilda Larm1999Simklubben Götene44.661:32.852:21.853:03.79
5Sophie Antonsson1997Simklubben S 0248.321:38.602:24.473:11.69
6Ella Fagerström1998Simklubben S 0248.821:35.832:25.193:12.95
7Hanna Gebart2000Simklubben S 0246.661:37.042:27.863:14.55
8Elin Andersson1999Simklubben Götene57.472:01.403:04.354:02.98
9Vendela Borg1998Simklubben Götene58.382:02.403:05.104:04.42
-Malin Kaldrup2000Simklubben S 02DSQ
-Olivia Holm2000Simklubben GöteneDSQ
Gren 11, 200m Ryggsim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Elisabeth Krische1996Simklubben 197037.301:19.262:02.402:45.76
2Angelica Yngvesson1996Simklubben Elfsborg38.011:19.802:03.412:47.98
3Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg Sim43.111:30.212:19.233:04.18
4Linneá Hagborg1996Simklubben 197041.681:28.842:18.013:06.03
-Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg SimDNF
Gren 11, 200m Ryggsim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Tilde Lundmark1995Simklubben S 0234.301:10.681:48.812:27.61
2Klara Simonsson1995Simklubben S 0235.241:13.161:51.882:29.43
3Elin Kvarnemar1995Varberg-Falkenberg Sim37.971:19.292:00.562:39.85
Gren 11, 200m Ryggsim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Sofia Svensson1993Simklubben Götene33.211:08.171:43.872:18.84
2Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene35.161:13.161:52.002:30.13
3Julia Westholm1994Varberg-Falkenberg Sim37.361:17.891:59.782:41.30
4Sandra Olsson1992Simklubben S 0239.341:20.482:02.112:42.54
5Jennifer Karlsson1994Varberg-Falkenberg Sim39.451:22.672:07.122:51.85
6Pernilla Lindberg1994Simklubben S 0242.521:27.742:14.062:59.94
Gren 12, 100m Frisim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Daniel Sumi1997Simklubben Elfsborg31.011:02.46
2William Reinholdsson1997Simklubben Elfsborg32.081:06.04
3Jesper Böhn1998Simklubben S 0233.051:09.07
4Hannes Wirfalk1997Simklubben Elfsborg34.891:11.53
5Albin Lundell1997Simklubben Elfsborg35.161:11.71
6Victor Engqvist1997Simklubben Götene34.901:13.50
7Anton Lornell1998Simklubben Elfsborg35.781:17.16
8Elliot Olsson1999Simklubben Elfsborg37.001:17.25
9Jesper Björkman1997Simklubben Götene35.181:17.77
10Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene36.291:18.25
11Christian Söderlund1998Simklubben S 0237.481:18.30
12Erik Larm1997Simklubben Götene37.721:20.43
13William W Holappa1999Simklubben Elfsborg40.091:21.90
14Melker Olsson2000Simklubben Elfsborg40.241:22.86
15Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap39.891:24.25
16Anes Cavka1999Simklubben Elfsborg40.161:24.54
17Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg40.991:25.65
18Mikolaj Cuszynski-Kruk1998Simklubben S 0244.891:33.17
19Carl Hoof2000Simklubben 197044.131:35.84
20Simon Schariot1998Simklubben S 0246.111:37.13
21Simon Kivistö1998Simklubben 197047.571:42.48
-Anton Andersson1997Simklubben GöteneDSQ
-Anton Holm1997Simklubben S 02DSQ
Gren 12, 100m Frisim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Elias Gausel1996Simklubben S 0229.871:00.05
2Georg Hess1996Simklubben Elfsborg29.361:01.30
3Rasmus Källén1996Simklubben 197031.051:04.36
4Casper Eriksson1996Simklubben Elfsborg31.771:05.79
5Sebastian Engfors-Nyqvist1996Simklubben Elfsborg33.691:09.94
Gren 12, 100m Frisim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Arwid Anesten1995Simklubben Elfsborg28.1457.97
2Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap28.301:00.91
3Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap31.251:05.13
4Rasmus Ekelöf1995Varberg-Falkenberg Sim31.091:05.52
5Emil Hammarlund1995Simklubben Elfsborg34.221:09.71
6Anton Berglund1995Varberg-Falkenberg Sim35.591:13.41
7Nils Runersjö1995Simklubben Götene35.541:14.03
Gren 12, 100m Frisim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 0226.9855.81
2Martin Janson1994Simklubben S 0227.6756.82
3Hampus Herbertsson1994Simklubben 197027.7558.46
4Oscar Pettersson1994Simklubben S 0228.8659.89
5Nils Montalva1993Simklubben S 0228.7359.93
6Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap29.091:00.80
7Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim29.541:00.95
8Christoffer Källén1993Simklubben 197028.861:01.80
9Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim30.271:02.53
10Pontus Johansson1994Simklubben Elfsborg33.501:09.07
Gren 13, 200m Frisim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Daniel Sumi1997Simklubben Elfsborg32.041:08.171:45.562:20.53
2Jesper Böhn1998Simklubben S 0233.161:12.761:51.732:28.18
3Albin Lundell1997Simklubben Elfsborg34.961:13.791:54.382:33.88
4Victor Engqvist1997Simklubben Götene35.431:16.731:58.522:37.57
5Hannes Wirfalk1997Simklubben Elfsborg35.391:16.111:57.902:38.89
6Sebastian Paling1997Simklubben S 0237.241:20.932:04.662:43.97
7Elliot Olsson1999Simklubben Elfsborg38.881:22.952:07.492:50.58
8Erik Larm1997Simklubben Götene39.031:24.052:10.112:50.90
9Anton Lornell1998Simklubben Elfsborg39.041:23.532:09.262:51.89
10William W Holappa1999Simklubben Elfsborg40.441:24.902:09.922:52.77
11Jesper Björkman1997Simklubben Götene35.301:21.062:11.012:57.44
12Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene38.911:25.412:15.162:59.70
13Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap39.281:25.972:15.263:00.51
14Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg42.191:31.112:23.843:07.41
15Anes Cavka1999Simklubben Elfsborg41.371:32.192:22.513:10.82
16Anton Andersson1997Simklubben Götene41.941:31.152:25.883:17.80
17Mikolaj Cuszynski-Kruk1998Simklubben S 0244.831:38.952:34.453:25.74
Gren 13, 200m Frisim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Johannes Sköld1996Simklubben S 0230.371:03.201:36.862:09.92
2Elias Gausel1996Simklubben S 0230.001:03.621:38.612:12.22
3Georg Hess1996Simklubben Elfsborg31.681:05.731:40.322:15.51
4Rasmus Källén1996Simklubben 197031.401:06.061:42.122:17.22
5Sebastian Engfors-Nyqvist1996Simklubben Elfsborg34.281:12.171:51.092:28.43
Gren 13, 200m Frisim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Arwid Anesten1995Simklubben Elfsborg29.061:00.331:33.462:06.52
2Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap30.501:05.551:42.392:17.71
3Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap31.501:07.991:45.692:22.21
4Nils Runersjö1995Simklubben Götene36.611:17.962:02.132:59.68
Gren 13, 200m Frisim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Martin Janson1994Simklubben S 0228.8459.511:30.712:01.66
2Nils Montalva1993Simklubben S 0230.441:02.991:36.152:09.05
3Hampus Herbertsson1994Simklubben 197029.651:02.781:37.812:10.44
4Christoffer Källén1993Simklubben 197029.421:02.491:37.342:11.22
5Oscar Pettersson1994Simklubben S 0230.141:03.291:37.432:11.35
6Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim30.521:03.921:39.152:12.60
7Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap29.561:03.141:40.872:20.45
8Pontus Johansson1994Simklubben Elfsborg33.481:10.951:50.702:28.11
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Hanna Erléus1997Simklubben S 0234.491:14.68
2Erica Dahlgren1997Simklubben S 0235.771:18.10
3Astrid Johansson1997Simklubben S 0236.321:18.14
4Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim37.991:22.95
5Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap39.221:23.79
6Matilda Larm1999Simklubben Götene41.251:31.61
7Ella Fagerström1998Simklubben S 0244.001:35.74
8Olivia Holm2000Simklubben Götene46.901:44.81
9Sofie Wirfalk2000Simklubben Elfsborg50.491:51.98
-Linnéa Fahlberg1998Simklubben ElfsborgDNS
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Julia Bellvik1996Simklubben S 0235.181:15.20
2Lina Berg1996Simklubben S 0238.091:23.93
3Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim39.151:28.24
-Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg SimDNS
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Elin Palmqvist1995Varberg-Falkenberg Sim34.701:15.19
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Sofia Svensson1993Simklubben Götene31.171:08.23
2Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene31.801:10.03
3Ida Laurén1994Varberg-Falkenberg Sim33.511:12.25
4Karin Jarenfors1993Simklubben S 0232.831:13.06
5Sandra Olsson1992Simklubben S 0234.781:14.72
6Linnéa Winlöf1994Falköpings Simsällskap36.081:19.50
7Hanna Schariot1993Simklubben S 0236.961:20.20
8Ninni Olsson1992Varberg-Falkenberg Sim35.561:20.53
9Linnéa Rölander1994Simklubben 197040.901:30.40
Gren 15, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1William Reinholdsson1997Simklubben Elfsborg37.991:18.71
2Jesper Björkman1997Simklubben Götene40.061:26.03
3Daniel Sumi1997Simklubben Elfsborg41.951:27.96
4Hannes Wirfalk1997Simklubben Elfsborg45.081:34.82
5Elliot Olsson1999Simklubben Elfsborg46.681:39.94
6Jesper Böhn1998Simklubben S 0247.991:41.16
7Sebastian Paling1997Simklubben S 0248.191:42.66
8Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap48.171:44.22
9Mikolaj Cuszynski-Kruk1998Simklubben S 0250.331:44.29
10Anton Andersson1997Simklubben Götene49.181:45.56
11Noah Griphem1999Simklubben Elfsborg51.231:48.46
12Melker Olsson2000Simklubben Elfsborg51.941:49.63
13Simon Kivistö1998Simklubben 197055.061:53.21
14Anes Cavka1999Simklubben Elfsborg54.481:57.15
15Carl Hoof2000Simklubben 19701:00.102:08.96
-Viktor Johansson1999Simklubben ElfsborgDSQ
Gren 15, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Sebastian Engfors-Nyqvist1996Simklubben Elfsborg38.051:20.56
Gren 15, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap32.671:10.41
2Emil Hammarlund1995Simklubben Elfsborg40.081:25.69
3Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap40.171:26.07
4Anton Berglund1995Varberg-Falkenberg Sim40.711:26.64
5Nils Runersjö1995Simklubben Götene43.891:34.56
Gren 15, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Oscar Pettersson1994Simklubben S 0235.661:14.94
2Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim36.101:16.65
3Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap36.201:17.91
4Christoffer Källén1993Simklubben 197037.051:19.28
5Robin van Mulders1993Simklubben Elfsborg38.541:22.08
6Hampus Herbertsson1994Simklubben 197038.761:24.44
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Hanna Erléus1997Simklubben S 0236.421:14.24
2Astrid Johansson1997Simklubben S 0237.871:16.60
3Erica Dahlgren1997Simklubben S 0237.791:17.63
4Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim38.901:19.20
5Olivia Utter1998Varberg-Falkenberg Sim40.201:22.23
6Matilda Larm1999Simklubben Götene40.641:22.44
7Amanda Platenik1998Simklubben 197039.601:23.48
8Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap40.911:23.75
9Sophie Antonsson1997Simklubben S 0243.771:30.55
10Linnéa Fahlberg1998Simklubben Elfsborg42.961:32.08
11Matilda Holström1998Simklubben Elfsborg45.551:32.27
12Ella Fagerström1998Simklubben S 0247.991:33.37
13Emma Dubo1999Simklubben Elfsborg46.791:34.01
14Olivia Holm2000Simklubben Götene46.561:35.27
15Johanna Forsström1999Simklubben Elfsborg55.541:35.87
16Malin Kaldrup2000Simklubben S 0250.481:46.90
17Agnes Hagborg1999Simklubben 197051.981:49.14
18Elin Andersson1999Simklubben Götene56.701:54.66
19Vendela Borg1998Simklubben Götene55.321:56.78
20Sandra Swedberg2000Simklubben 19701:04.232:11.06
-Hanna Thomas1997Simklubben ElfsborgDSQ
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Elisabeth Krische1996Simklubben 197036.441:15.93
2Angelica Yngvesson1996Simklubben Elfsborg36.701:16.58
3Linneá Hagborg1996Simklubben 197041.631:27.51
-Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg SimDNS
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Klara Simonsson1995Simklubben S 0233.351:08.64
2Tilde Lundmark1995Simklubben S 0233.861:08.87
3Elin Kvarnemar1995Varberg-Falkenberg Sim35.681:12.80
4Elin Palmqvist1995Varberg-Falkenberg Sim36.841:16.04
5Natalie Ylitalo1995Simklubben S 0236.901:18.66
Gren 16, 100m Ryggsim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Sofia Svensson1993Simklubben Götene31.901:05.06
2Ebba Hellström1992Simklubben S 0233.771:08.42
3Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene33.921:10.67
4Julia Westholm1994Varberg-Falkenberg Sim37.491:17.06
5Karin Kvarfordt1992Varberg-Falkenberg Sim37.931:18.56
6Linnéa Winlöf1994Falköpings Simsällskap38.571:19.57
7Agnes Dickér1994Simklubben Elfsborg38.681:19.98
8Jennifer Karlsson1994Varberg-Falkenberg Sim39.091:20.80
9Pernilla Lindberg1994Simklubben S 0241.631:25.19
Gren 17, 400m Medley Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Victor Engqvist1997Simklubben Götene1:33.683:12.985:09.716:37.86
2Erik Larm1997Simklubben Götene1:44.233:27.905:28.696:55.09
-Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben GöteneDSQ
Gren 17, 400m Medley Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Johannes Sköld1996Simklubben S 021:16.412:37.154:07.145:17.68
Gren 17, 400m Medley Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Alexander Dimcevski1995Simklubben S 021:10.902:27.773:55.175:06.26
Gren 17, 400m Medley Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 021:05.892:18.883:42.714:50.45
2Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim1:16.882:35.834:07.525:16.35
3Robin van Mulders1993Simklubben Elfsborg1:21.693:01.694:40.756:07.92
Gren 18, 800m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Erica Dahlgren1997Simklubben S 021:11.132:27.043:44.285:02.1610:05.55
6:18.547:35.438:52.62
2Hanna Erléus1997Simklubben S 021:12.472:30.003:48.625:06.6810:14.23
6:25.077:43.369:01.07
3Amanda Platenik1998Simklubben 19701:16.772:41.414:05.835:29.8611:02.31
6:53.108:16.879:40.81
4Ella Fagerström1998Simklubben S 021:30.023:08.034:47.116:25.9312:48.35
8:04.069:41.4511:19.35
Gren 18, 800m Frisim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Julia Bellvik1996Simklubben S 021:10.702:28.393:46.205:04.2610:13.54
6:21.227:38.598:57.14
2Lina Berg1996Simklubben S 021:13.012:32.963:52.835:13.3910:36.68
6:34.057:55.789:16.75
3Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim1:13.302:34.583:57.695:18.7610:43.78
6:41.428:03.569:25.22
Gren 18, 800m Frisim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Tilde Lundmark1995Simklubben S 021:10.272:25.603:41.944:58.919:58.32
6:14.377:30.068:45.02
2Natalie Ylitalo1995Simklubben S 021:14.482:34.773:55.485:18.4110:49.71
6:41.688:05.199:28.29
3Marika Holmefalk1995Varberg-Falkenberg Sim1:20.572:54.684:29.656:03.4112:14.81
7:37.149:10.7910:45.11
Gren 18, 800m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300m400mTidStatus
500m600m700m

1Ebba Hellström1992Simklubben S 021:09.432:21.443:33.204:45.859:34.86
5:58.917:13.048:26.01
2Sandra Olsson1992Simklubben S 021:12.952:29.563:46.425:03.5410:11.15
6:20.857:38.058:55.52
3Karin Jarenfors1993Simklubben S 021:15.142:35.123:54.175:13.2010:32.08
6:33.207:53.319:13.75
4Pernilla Lindberg1994Simklubben S 021:16.542:38.474:00.735:24.2711:03.01
6:47.668:12.379:36.02
5Linnéa Rölander1994Simklubben 19701:22.082:51.294:20.975:51.1711:49.37
7:20.638:50.8510:22.02
Gren 19, 200m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Victor Engqvist1997Simklubben Götene43.881:36.582:30.123:23.48
2Erik Larm1997Simklubben Götene47.881:46.092:44.623:40.97
Gren 19, 200m Fjärilsim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Alexander Dimcevski1995Simklubben S 0233.171:11.901:51.582:30.68
2Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap38.791:25.502:13.452:59.60
Gren 19, 200m Fjärilsim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 0232.461:08.851:43.712:20.04
2Nils Montalva1993Simklubben S 0233.191:09.091:46.752:26.15
3Christoffer Källén1993Simklubben 197033.331:12.071:52.912:35.85
4Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim33.881:13.251:56.832:38.75
5Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim36.501:17.092:01.002:42.20
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Astrid Johansson1997Simklubben S 0236.161:19.092:02.942:40.74
2Hanna Erléus1997Simklubben S 0235.061:16.412:06.832:42.23
3Erica Dahlgren1997Simklubben S 0236.831:21.552:14.252:46.33
4Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim38.311:22.312:10.342:48.30
5Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap39.871:25.982:21.533:00.75
6Matilda Larm1999Simklubben Götene40.911:27.772:22.503:01.18
7Ella Fagerström1998Simklubben S 0241.221:30.372:27.483:10.48
8Matilda Holström1998Simklubben Elfsborg46.591:36.142:28.953:12.99
9Linnéa Fahlberg1998Simklubben Elfsborg42.161:32.452:30.043:13.94
10Hanna Thomas1997Simklubben Elfsborg46.591:38.312:33.543:17.32
11Tilda Öman2000Simklubben Elfsborg48.401:38.742:36.733:19.74
12Olivia Holm2000Simklubben Götene50.481:41.052:38.383:26.15
13Sofie Wirfalk2000Simklubben Elfsborg47.391:40.462:37.193:27.07
-Elin Andersson1999Simklubben GöteneDSQ
-Vendela Borg1998Simklubben GöteneDSQ
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Julia Bellvik1996Simklubben S 0235.051:17.082:04.052:40.79
2Lina Berg1996Simklubben S 0238.361:23.682:08.892:46.44
3Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim38.811:24.192:12.722:49.92
4Elisabeth Krische1996Simklubben 197038.841:20.732:12.402:52.45
5Angelica Yngvesson1996Simklubben Elfsborg36.981:20.052:13.512:54.44
-Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg SimDNS
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Klara Simonsson1995Simklubben S 0232.911:11.261:55.272:30.46
2Elin Kvarnemar1995Varberg-Falkenberg Sim35.711:16.192:02.182:35.48
3Tilde Lundmark1995Simklubben S 0234.101:12.252:00.492:36.63
4Elin Palmqvist1995Varberg-Falkenberg Sim34.961:16.552:01.402:39.19
5Erica Fluur1995Simklubben 197038.271:27.792:19.113:02.72
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Ebba Hellström1992Simklubben S 0232.581:09.481:52.212:24.91
2Sofia Svensson1993Simklubben Götene32.521:08.331:52.302:27.33
3Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene33.731:12.002:00.582:36.33
4Karin Jarenfors1993Simklubben S 0233.751:14.822:03.362:39.53
5Ida Laurén1994Varberg-Falkenberg Sim33.961:15.832:04.172:41.62
6Linnéa Winlöf1994Falköpings Simsällskap36.101:19.832:06.882:45.98
7Ninni Olsson1992Varberg-Falkenberg Sim34.361:16.842:04.792:47.53
8Hanna Schariot1993Simklubben S 0237.831:24.722:12.242:52.76
9Agnes Dickér1994Simklubben Elfsborg39.041:22.162:15.042:52.97
10Pernilla Lindberg1994Simklubben S 0238.851:24.922:17.442:54.59
11Linnéa Rölander1994Simklubben 197041.541:31.032:22.523:02.72
Gren 21, 400m Frisim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Jesper Böhn1998Simklubben S 021:13.812:34.723:56.165:14.27
2Hannes Wirfalk1997Simklubben Elfsborg1:17.672:42.594:06.675:28.85
3Victor Engqvist1997Simklubben Götene1:25.822:54.004:20.495:45.50
4Erik Larm1997Simklubben Götene1:27.423:00.814:32.615:58.48
5Elliot Olsson1999Simklubben Elfsborg1:26.002:58.894:31.985:59.55
6Jesper Björkman1997Simklubben Götene1:21.462:55.864:29.516:02.74
7Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene1:27.113:07.514:49.196:23.22
8Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg1:29.993:31.054:52.096:23.97
9Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap1:30.603:11.484:52.346:29.46
10Anton Andersson1997Simklubben Götene1:32.453:18.665:11.676:54.45
-Sebastian Paling1997Simklubben S 02DSQ
Gren 21, 400m Frisim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Rasmus Källén1996Simklubben 19701:06.822:20.953:34.774:47.18
Gren 21, 400m Frisim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Andreas Elofsson1995Falköpings Simsällskap1:08.712:22.163:35.324:48.95
2Jakob Schariot1995Simklubben S 021:09.282:22.983:37.974:51.83
3Nils Runersjö1995Simklubben Götene1:22.222:54.954:29.315:59.85
Gren 21, 400m Frisim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening100m200m300mTidStatus

1Martin Janson1994Simklubben S 021:04.412:11.413:19.564:28.55
2Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim1:04.812:14.223:25.444:34.03
3Pontus Johansson1994Simklubben Elfsborg1:12.032:32.413:53.825:13.72
Gren 22, 200m Bröstsim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim42.411:29.822:18.063:06.25
2Sophie Antonsson1997Simklubben S 0243.801:33.082:23.253:10.87
3Amanda Platenik1998Simklubben 197042.521:31.402:22.033:11.28
4Matilda Holström1998Simklubben Elfsborg47.121:40.312:33.713:26.65
5Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap49.651:47.752:46.493:42.15
6Emma Dubo1999Simklubben Elfsborg51.871:49.482:48.333:44.63
7Olivia Holm2000Simklubben Götene51.881:49.302:49.273:44.98
8Emma Helgesson1997Simklubben Elfsborg54.891:53.372:53.343:51.52
9Vendela Borg1998Simklubben Götene54.781:57.392:59.934:00.89
10Elin Andersson1999Simklubben Götene57.242:01.883:04.324:05.62
11Malin Kaldrup2000Simklubben S 0258.092:03.053:08.104:12.74
12Tova Olausson2000Simklubben 19701:05.282:17.793:30.054:36.44
-Astrid Johansson1997Simklubben S 02DSQ
Gren 22, 200m Bröstsim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Lina Berg1996Simklubben S 0240.221:25.142:10.282:55.48
2Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim43.371:34.122:24.263:12.00
3Madeleine Bergqvist1996Simklubben 197046.051:41.012:38.093:35.19
Gren 22, 200m Bröstsim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Elin Palmqvist1995Varberg-Falkenberg Sim38.011:20.272:03.022:46.42
2Erica Fluur1995Simklubben 197045.361:36.612:28.953:20.86
Gren 22, 200m Bröstsim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Jennifer Karlsson1994Varberg-Falkenberg Sim41.191:26.512:12.973:00.01
2Linnéa Winlöf1994Falköpings Simsällskap41.511:27.852:15.563:02.55
3Hanna Schariot1993Simklubben S 0242.731:30.812:19.533:08.24
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Albin Lundell1997Simklubben Elfsborg39.891:22.652:06.852:50.13
2Jesper Böhn1998Simklubben S 0241.681:28.282:13.812:56.86
3Johannes Hou Gustafsson1997Simklubben Götene40.471:27.872:15.813:00.95
4William W Holappa1999Simklubben Elfsborg45.161:32.242:19.983:06.74
5Anton Lornell1998Simklubben Elfsborg44.281:33.012:20.473:06.87
6Sebastian Paling1997Simklubben S 0245.471:34.762:22.883:08.67
7Melker Olsson2000Simklubben Elfsborg46.921:38.112:29.153:16.82
8Johan Forsman1997Simklubben Elfsborg48.621:38.872:30.393:18.80
9Lucas Johansson1997Falköpings Simsällskap50.191:46.352:46.993:39.14
10Anton Andersson1997Simklubben Götene51.531:48.462:45.993:43.45
-Jesper Björkman1997Simklubben GöteneDSQ
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Johannes Sköld1996Simklubben S 0236.291:14.271:52.622:30.01
2Georg Hess1996Simklubben Elfsborg35.731:14.421:53.072:30.30
3Elias Gausel1996Simklubben S 0236.081:15.611:55.972:35.67
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Alexander Dimcevski1995Simklubben S 0233.891:08.941:44.132:18.54
2Arwid Anesten1995Simklubben Elfsborg35.371:12.611:51.432:27.75
3Gustav Ingemansson1995Falköpings Simsällskap36.991:17.461:58.372:38.23
4Nils Runersjö1995Simklubben Götene46.981:38.262:31.503:21.65
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Filip Holmqvist1994Simklubben S 0233.691:08.951:43.292:17.79
2Hampus Herbertsson1994Simklubben 197032.851:08.381:46.112:23.72
3Alfred Larsson1994Varberg-Falkenberg Sim35.391:13.661:53.012:30.94
4Joakim Bresche1994Varberg-Falkenberg Sim36.221:15.341:55.612:31.94
5Gustav Andersson1994Varberg-Falkenberg Sim36.481:16.601:56.912:35.38
6Jonathan Elofsson1993Falköpings Simsällskap35.911:15.071:56.372:36.96
Gren 24, 100m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Erica Dahlgren1997Simklubben S 0230.431:03.49
2Hanna Erléus1997Simklubben S 0231.441:05.41
3Camilla Ullberg1997Åsundens Simsällskap34.291:09.90
4Astrid Johansson1997Simklubben S 0234.201:10.02
5Amanda Platenik1998Simklubben 197033.601:10.12
6Josefine Karlsson1997Varberg-Falkenberg Sim33.961:10.46
7Matilda Larm1999Simklubben Götene33.711:10.68
8Olivia Utter1998Varberg-Falkenberg Sim35.081:13.69
9Ella Fagerström1998Simklubben S 0236.851:16.99
10Linnéa Fahlberg1998Simklubben Elfsborg38.141:18.19
11Hanna Thomas1997Simklubben Elfsborg38.661:20.99
12Sophie Antonsson1997Simklubben S 0238.971:21.02
13Matilda Holström1998Simklubben Elfsborg39.461:21.24
14Tilda Öman2000Simklubben Elfsborg40.681:21.51
15Emma Dubo1999Simklubben Elfsborg41.251:25.66
16Johanna Forsström1999Simklubben Elfsborg41.641:27.33
17Olivia Holm2000Simklubben Götene41.931:28.06
18Emma Helgesson1997Simklubben Elfsborg43.561:31.67
19Elin Andersson1999Simklubben Götene44.361:34.54
20Malin Kaldrup2000Simklubben S 0244.121:36.62
21Emelie Widar1999Simklubben 197046.221:39.61
22Agnes Hagborg1999Simklubben 197047.721:41.50
23Vendela Borg1998Simklubben Götene51.631:48.87
Gren 24, 100m Frisim Damer, Finaler 14 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Julia Bellvik1996Simklubben S 0231.561:04.34
2Angelica Yngvesson1996Simklubben Elfsborg32.421:09.02
3Elisabeth Krische1996Simklubben 197033.331:10.55
4Linnea Kobel1996Varberg-Falkenberg Sim34.441:10.71
5Madeleine Bergqvist1996Simklubben 197037.591:18.56
6Linneá Hagborg1996Simklubben 197039.381:23.14
-Magdalena Holmefalk1996Varberg-Falkenberg SimDNS
Gren 24, 100m Frisim Damer, Finaler 15 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Elin Kvarnemar1995Varberg-Falkenberg Sim29.961:01.61
2Klara Simonsson1995Simklubben S 0230.281:02.66
3Tilde Lundmark1995Simklubben S 0231.131:04.31
4Natalie Ylitalo1995Simklubben S 0232.411:06.75
5Marika Holmefalk1995Varberg-Falkenberg Sim36.741:17.32
6Erica Fluur1995Simklubben 197036.621:18.08
Gren 24, 100m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Sofia Svensson1993Simklubben Götene30.461:02.74
2Emelie Stenhammar1993Simklubben Götene30.561:03.22
3Karin Kvarfordt1992Varberg-Falkenberg Sim31.041:05.24
4Ida Laurén1994Varberg-Falkenberg Sim31.741:07.28
5Julia Westholm1994Varberg-Falkenberg Sim32.361:07.39
6Ninni Olsson1992Varberg-Falkenberg Sim32.451:08.31
7Linnéa Winlöf1994Falköpings Simsällskap32.591:09.12
8Jennifer Karlsson1994Varberg-Falkenberg Sim33.411:10.11
9Agnes Dickér1994Simklubben Elfsborg33.841:10.62
10Pernilla Lindberg1994Simklubben S 0235.621:13.00
11Linnéa Rölander1994Simklubben 197036.851:16.79
Gren 25, 100m Br Fl extra lopp, Finaler 0 år och äldre
Plac.NamnFöddFörening50mTidStatus

1Natalie Mirsch1991Simklubben Elfsborg39.181:22.49
Gren 26, 200m Fj Fl extra lopp, Finaler 0 år och äldre
Plac.NamnFöddFörening50m100m150mTidStatus

1Natalie Mirsch1991Simklubben Elfsborg34.561:13.161:53.282:34.49