Simklubben S02

Styrelsens uppdrag regleras i Simklubben S02:s stadgar. Styrelsen har det övergripande ansvaret för klubbens verksamhet. Nedan finner du styrelsens kontaktuppgifter. Vill du komma i kontakt med hela styrelsen kan du maila styrelsen@s02.nu.

Styrelsen

Pernilla DittmerOrdförande
Pernilla Dittmer

pernilla.dittmer@s02.nu
072-8870732
Linda RilbyVice ordförande
Linda Rilby
linda.rilby@s02.nu
0707-706465
Kassör
Sophia Pettersson

sophia.pettersson@s02.nu
Funktionärsansvarig
Federico Hernandez
federico.hernandez@s02.nu
åsaLedamot
Åsa Axelsson

asa.axelsson@s02.nu
0704-615848
Karl-Johan KilliusLedamot
Karl-Johan Killius

karljohan.killius@s02.nu
0761-498429
Ledamot
Dan Paulin

dan.paulin@s02.nu
Suppleant
Maria Jelvestam
maria.jelvestam@s02.nu
Suppleant
Donald Werner

donald.werner@s02.nu

Personal

Claes

Klubbchef
Claes Andersson
klubbchef@s02.nu
claes.andersson@s02.nu

LineUtvecklings- och marknadschef
Line Holmqvist

line.holmqvist@s02.nu
joachimChefstränare
Joachim Bratt

chefstranare@s02.nu
joachim.bratt@s02.nu
Albin

Simlyftet
Albin Olsson
simlyftet@s02.nu
albin.olsson@s02.nu

jessika

Grupptränare styrka och kondition
Jéssika Ladislau

jessika@s02.nu

Julia Jarlöv

Administratör
Julia Jarlöv

julia.jarlov@s02.nu

Kansli

Öppettider
måndag kl 12-15
tisdag kl 17-19 (klubbshopen)
torsdag kl 12-15

Telefon
073-656 61 18 (mån, tors 12-15)

Epost
kansli@s02.nu

tränare

VI BEHÖVER FLER TRÄNARE

Är du intresserad? Maila ansokan@s02.nu

Bästa livförsäkringen!
Träna med oss

Varmt välkomna till en ny termin vecka 3.

Bokningen är öppen!

Maila kansli@s02.nu för mer information.

Swim of Hope 2022