Simklubben S02

Styrelsens uppdrag regleras i Simklubben S02:s stadgar. Styrelsen har det övergripande ansvaret för klubbens verksamhet. Nedan finner du styrelsens kontaktuppgifter. Vill du komma i kontakt med hela styrelsen kan du maila styrelsen@s02.nu.

Styrelsen

Ordförande
Pernilla Dittmer

pernilla.dittmer@s02.nu
072-8870732
Vice ordförande
Linda Rilby
linda.rilby@s02.nu
0707-706465
Kassör
Sophia Pettersson

sophia.pettersson@s02.nu
Funktionärsansvarig
Federico Hernandez
federico.hernandez@s02.nu
Ledamot
Åsa Axelsson

asa.axelsson@s02.nu
0704-615848
Ledamot
Anette Nordberg

anette.nordberg@s02.nu
Ledamot
Dan Paulin

dan.paulin@s02.nu
Adjungerad ledamot
Line Holmqvist
line.holmqvist@s02.nu
Suppleant
Maria Sillerström

maria.sillerstrom@s02.nu
072-7324200

Chefstränare

Chefstränare
Ragnheidur 'Ragga' Runólfsdóttir

chefstranare@s02.nu

Kansli

Kansliets öppettider
måndag kl 12-15
tisdag kl 17-19 (klubbshopen)
torsdag kl 14-16
fredag kl 12-15

Telefon
073-656 61 18 (bemannad på kansliets öppettider)

Mailen är alltid öppen! kansli@s02.nu

Swim of Hope 2020

tränare

VI BEHÖVER FLER TRÄNARE

Är du intresserad? Maila kansli@s02.nu

Bästa livförsäkringen!
Träna med oss!

Vi har simkurser i Valhalla, Lundby, Kärra, Angered och Frölunda.

Maila kansli@s02.nu för mer information.